Tanév külföldön, felkészítő hétvége

Fontos számunkra, hogy diákjaink külföldi programja minél sikeresebb legyen. Tapasztalatunk azt mutatja, hogy alapos felkészítés segít a célok megvalósításában.

A 2023-24-es tanévben kiutazó diákjaink számára kétnapos tréninget tartunk júniusban.

A program lényege, hogy szerepjátékokkal, vidám jelenetekkel és aktív csapatmunkával felkészítsük kiutazó diákjainkat a külföldi tanévükre/félévükre. Alapos útbaigazítást adunk a kiutazás előtti tennivalókról, hasznos és praktikus tanácsokat a kinti eligazodáshoz.

Jelen lesznek olyan diákok is, akik már részt vettek hasonló programon. Mesélnek majd kinti élményeikről, valamint válaszolnak a felmerülő kérdésekre.

A hétvége célja, hogy felkészülten, kellően nyitottan, de legfőképpen pozitívan induljanak diáknaink az útnak, hogy minél könnyebben be tudjanak illeszkedni az új környezetükbe. Segíteni szeretnénk abban, hogy a kinti év/félév minél sikeresebb és felejthetetlenebb legyen.

Időpont: 2023. június 3-4.

Helyszín: Balatonfüred Szabadidő és Konferencia központ

Nézzétek meg a felkészítőről készült videónkat:

Már az első nap végén nagyon jó a hangulat, olyan mintha régóta ismernénk egymást.